+90 546 683 8645

Muay Thai ve Kick boks


Muay Thai (Thai Box), bilindiği gibi sadece ayakta devam eden; tekme, yumruk, diz ve dirsek darbelerinin serbest olduğu bir dövüş sporudur. MMA'da da dövüşlerin ayakta süren kısmında Muay Thai sistemi kullanılmaktadır.

Muay Thai'de eğitmenimiz Taylan Keser'in yanısıra, Muay Thai milli takım antrenörü Yılmaz Çeken de akademimizde eğitim vermektedir.


Güreş & Luta Livre Grappling


MMA'da darbenin yanısıra rakibi yere devirmek (take down), yerde kontrol etmek, boğmak ve eklem kilitleri (submission) almak için Luta Livre güreş & grappling teknikleri kullanılır. Akademimizde Luta Livre grappling tekniklerini eğitmenimiz Taylan Keser vermektedir.


Ground ve Pound


Ground&Pound yerde kontrol edilen rakibe darbe atmak anlamında kullanılır. MMA'da yerdeki rakibe yumruk, diz ve dirsek darbeleri kullanılabilir ve serbesttir. Bu tekniklerin yerde uygulanışı, kombinasyonları ve uygulanış teknikleri ground£ tekniklerini oluşturur. Akademimizde ground£ teknikleri eğitimini eğitmenimiz Taylan Keser vermektedir.

Ayrıca bu üç ana branşın karıştırılmış halde uygulanması yani yapılanın tam anlamıyla karma dövüş sanatı (mixed martial arts) olması için overall eğitimini de akademimizde yine kurucu eğitmenimiz Taylan Keser vermektedir.


Boks


Boks yumruk tekniklerinin yanı sıra, serilik, mesafe , gard ve ayak oyunlarına dayalı dövüş sporudur. Akademimizde alanında uzman antrenörlerce eğitimlerimize dahildir.

Self-Defence


Gündelik hayatta karşılaşılabilecek saldırı pozisyonlarına karşılık, senaryolara göre çevre ekipmanlarının kullanılması , kesici, delici vb aletlere, silah ekipmanlara yönelik savunma teknikleini öğretir. MMA ön eğitimi ile birlikte alınması tavsiye edilir. Bay, bayan eğitim içeriği mevcuttur. Seminer, yarı özel ve birebir eğitimler verilmektedir.